Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen érzés osztálytismétleni...

Milyen érzés osztálytismétleni gimnáziumban az első évet?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz? Vagy egyáltalán milyen az. Mert nekem nem sikerült valami jól, de eéjt-nappallá téve csak tanulok, és annyira félek, hogy már egyből a legrosszabbra gondolok. Egyszerű átmennia vizsgán? Ha látják rajtam(írásbeli lesz),hogy igyekeztem, akkor esélyem van egy kegyelem ketteshez?
2010. aug. 19. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Bár én nem az első évet ismételtem meg,és nem is a tanulmányi eredményem miatt, de hidd el, én is nagyon féltem. Új osztály, új emberek stb. De már az első héten befogadtak, szerettek. Szóval én nagyon kellemesen csalódtam. És amióta leérettségiztünk tök jó, mert két osztálytalira járok, mert mindkét osztály meghív:)
2010. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Hidd el, a harmadik bukás után már megszokod.
2010. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második válaszólonak: Pff. Xdd KÖSZ.

Elsőnek: nagyon köszi :) aranyos votl amit írtál.

2010. aug. 19. 08:51
 4/5 anonim ***** válasza:

nem ismerem a tanáraidat, de ha nem vagy a bögyükben (pl. magaviseleti problémák vagy állandó lógások miatt), akkor sztem ha látják az igyekezetet, akkor átengednek

de ez tanárfüggő

bár sztem ha nem muszáj, nem buktatják meg az embert

2010. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. És köszönöm.

Nincsenek viselkedési próblémáim. Azokkal semmi baj.

2010. aug. 23. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!