Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a legegyszerűbb program a...

Mi a legegyszerűbb program a weblapszerkesztéshez? (emelt informatika érettségi)

Figyelt kérdés

Idén, 2021-ben kivették a szoftverlistából a Sharepoint designert, és SOS meg kell tanulnom egy új programon weblapot szerkeszteni

Melyik programot sajátíthatom el a leghamarabb? Itt van az 2021-es szoftberlista:

- Az operációs rendszer vagy az irodai szoftvercsomag részét

képező alkalmazás

- KompoZer 0.8b3

- SeaMonkey 2.53.3

- Bluefish 2.2.10

- Visual Studio Code 1.48



2021. márc. 18. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

"irodai szoftvercsomag részét képező alkalmazás"


ebbe a kategóriába tartozik szerintem a sharepoint designer is.

Amúgy SeaMonkey van a legközelebb a sharepointhoz. Amúgy meg nem kell kérni és jegyzettömbe megcsinálod :D

2021. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen, a mi infótanárunk is azt mondta, hogy a Sharepoint designer az irodai csomag része, de a biztonság kedvéért ráírtam az oktatási hivatalra

ott kiemelték, hogy idén nem lehet használni :((

köszönöm a válaszod!

2021. márc. 18. 12:27
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Ha ismered a HTML-t, akkor a legjobb a Notepad++, ami lényegében egy jegyzettömb, csak felismeri a html-szintaktikát, amikor elmented a fájlt.
2021. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mi Kompozert használunk, és elég könnyen bele lehet tanulni.
2021. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha csak az érettségi érdekel, akkor Kompozer.

A Sharepoint Designer NEM az irodai szoftvercsomag része. A jegyzettömb igen.

Emelt vagy közép?

Nem értem egyébként a kérdést, hiszen a jelentkezéskor ki kellett töltened egy szoftverválasztási nyilatkozatot, és elvileg azon kell készülnöd, amit ott bejelöltél.

2021. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a HTML, CSS, JS vagy legalább csak az első kettőhöz értesz akkor én mindenképpen Visual Studio Code-ot választanék. El se tudod képzelni mekkora szabadságot ad ha az alapoktól programozod le, de ha egy keretrendszert is használsz (pl. Bootstrap, W3.CSS, stb.) eléggé sokat érhetsz el.
2021. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az volt a helyzet, hogy már jó pár éve sharepoint designert használtunk, és most emelt érettségire készültünk az osztállyal. És a szoftverlistát csak később néztük át.

Szerencsére a tanárunk jófej, és érettségi előtt megtanít minket egy másikra :)

Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 24. 17:10
 8/10 anonim válasza:
hali, nem ide kapcsolódó, de azt nem tudod véletlenül, hogy a szoftverlistát meglehet-e változtatni? programozáshoz rosszat jelöltem be.
2021. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Ha szerencséd van, akkor mindegyik rajta lesz a gépen, és akkor használhatod, amit akarsz, nem fogja többé senki nézni a szoftverválasztási nyilatkozatodat.

2021. ápr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
VS Code
2021. júl. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!