Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Programozással ki lehet...

Programozással ki lehet puskázni a dolgozatok megoldását?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el programozni, egyenlőre csak weboldalt. És arra gondoltam, h valahogy ki-e lehetne ezzel nézni a dogákat? Nekem még kissé varázslatos ez a nyelv, így talán erre is képes 😆


Így sokkal több idő maradna a hasznos dolgokra, amiket az iskola nem tanít meg.


2021. márc. 22. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint arra gondolsz, hogy kapsz mondjuk egy file-t a tanártól, ezt betöltöd egy programba, ami értelmezi a kérdést, a neten megkeresni rá a választ és azt bele is írja? Méghozzá úgy, hogy jó jegyet is kapj rá?


Nem lehetetlen, de kizárt, hogy egyedül ilyet össze tudsz hozni.

Hasonló pl a chatbot, ott be kell tölteni a kérdés és válaszokat is, az alapján tud válaszolni, ilyet nem nehéz csinálni. Viszont míg az összes anyagot megcsinálod, ami alapján lehet a dolgozat, az sokkal több idő, mint ha abban a 45 percben amíg a dolgozat tart kipuskázod a dolgot.


Illetve vannak a tanuló "robotok"/algoritmusok , ez a jövő. Ehhez viszont magas szintű infó és matematika tudás kell és több év tanulás/tanítás az algoritmusnak.

2021. márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Valahogy lehet, hogy fel lehet törni a tanár gépét, ahol a megoldásokat tartja, de

1. Mi van ha nem gépen tartja

2. Mi van, ha nincsenek meg neki a megoldások a dolgozat előtt?

3. Nem egyszerűbb real-time puskázni?

4. Nem egyszerűbb simán felkészülni?

2021. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha arra gondoltál, hogy HTML meg javascript kódból ki tudod lesni a megoldásokat egy online dolgozatnál, akkor a válasz nem.
2021. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Azért az iskola is tanít hasznos dolgokat (is). Nemrég végeztem, és hidd el, ha a fizikát, kémiát, földrajzot, magyart, törit mind kipuskáztam volna, most negyed ennyit se tudnék a világról.

2. Ha meg valami tényleg bullshit, vagy téged nem érdekel ha műveletlen maradsz, vegyél okos órát. Elküldöd magadnak a képet, vagy a szöveget, és tudod olvasgatni. Szerintem sokkal praktikusabb, mint HTML-el, meg SQL-el parádézni :D

2021. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!