Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi teljesítése koronaví...

Érettségi teljesítése koronavírus idején, ulolsó pillanatok, last minute tippek?

Figyelt kérdés

Rettenetesen félek, hogy meg fogok bukni a tantárgyakból.

Nehéz, mert kisebb tesóim is vannak akikkel tanulni kell.

Hogyan osszam be a megmaradt időmet, ha alig emlékszem valamire a 4 évből?

Van esélyem, hogy semmiből sem bukok meg?

Kérlek segítsetek



2021. márc. 22. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd át a követelményeket és arra próbálj meg koncentrálni. Azokat az anyagokat átnézni és tanulni. Nyelvből: nyelvtan, szókincs. Töriből pörgesd végig a füzeteket, könyveket. Magyarnál a hivatalos levelek és a gyakorlati szövegalkotás... Hirtelen ennyit tudok mondani, én is érettségi előtt vagyok és a suliban ezeket mondták legutóbb.
2021. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly érettségiztem. Amit ajánlani tudok: a magyar nagyon könnyű, ha átnézed a gyakorlati szövegalkotásokat, verselemzést, novellaelemzést nem lehet nagy gond.(utolsó 1 hétben foglalkoztam vele) A matek gyakorlás kérdése, érettségi feladatsorokra próbálj rá.Ha jól tudom törire van olyan könyv ami összefoglalja a követelményrendszert, a füzetek ha zavarosak inkább annak az elolvasását ajánlanám. Nyelvi érettségi szintén feladatsorok oldogatása, hallásértés, olvasás, nyelvhelyesség, szövegalkotás mindhez van feladat, megoldókulcs, hanganyag. Nem tudom mi a választottad, ha eseltleg biosz/kémia tudok tippeket adni, de nem hiszem, hogy te is ezeket írod.
2021. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!