Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Optometrista (ODA) alapszakkal...

Optometrista (ODA) alapszakkal hol lehet továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, egyes külföldi országokban akár doktori képzésig is lehet vinni. Erről esetleg tud valaki bármilyen infót, hogy hol és milyen feltételekkel lenne rá lehetőség? (Az USA-ban találtam egy-két képzést, de elsősorban inkább Európa érdekelne.)


Illetve Magyarországon milyen mesterképzésekhez fogadják el bemeneti feltételként? Van egyáltalán ilyen?


Köszönöm előre is, ha valaki válaszol! :)



#Semmelweis #SOTE #optometrista #optometria #orvosi diagnisztikai analitikus
2021. márc. 24. 23:47
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én Ausztriában vagyok látszerész, annyi információm van, hogy a Donau Universität Kremsen van Msc optometria képzés , ami a Pennsylvaniai egyetemmel közös együttműködéssel zajlik. Nézz utána az interneten , sajnos annyira sok infóm nekem sincs, de remelem egy kis ötletet adtam neked. Egyébként lehetséges hogy ezt a diplomát aztán honosítani kene Magyarországon….tudtommal belföldön nincs is Msc optometria képzés, meg külföldi diplomákat általában amúgyis honositani kell szerintem
2021. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, pont valami ilyesmire gondoltam! :)
2021. jún. 24. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!