Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Egyetem orvosi...

Semmelweis Egyetem orvosi diagnosztikai analitikus képzése milyen? Nehéz? Van jövője?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem hogy megjelölném az SE orvosi diagnosztikai analitikus képzést, de sem az interneten, sem az Education nem találtam semmilyen használható információt a szakról és a képzéséről. Tudom, hogy csak levelezős formában indul, de azon felül mire kell számítani? Hol és hogy lehet vele elhelyezkedni? Milyen más képzések épülnek rá? Megéri egyáltalán? A radiológia része jobban érdekel mint a szemészet, de mindkettőre nyitott vagyok, ha hasznosak.

2020. jan. 11. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az egyik volt osztálytársam oda jár most, nagyon szereti. Kevés info van róla, korábban képalkotó szaknak hívták, én is néztem, csak én a Debreceni egyetemen. Van jövője az biztos, mert szükség van rájuk, de a fizetések nem kecsegtetnek, legalábbis engem, főleg a radiológián. Kapsz a fizetésed mellé sugarpotlekot, ezt te neked kell eldönteni, hogy mennyire éri meg. ( egyébként nem szemészet, hanem optometria, ami fényévekkel távolabb van a szemészettől, tekintve, hogy a szemészet az orvosi képzés, optometrista pedig nem vizsgálhat beteget.)
2020. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehéznek nehéz de nem lehetetlen megcsinálni.

Egyébként CT, röntgen, MRi, PetCT, és sugárközpontokba is mehetsz. Állami illetve magánszférában.

2020. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Esetleg nem tudjátok, hogy merre lehet továbbtanulni ezzel a képesítéssel?

2020. jan. 19. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A Semmelweis oldalán tudsz erről többet megtudni
2020. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a válasz nem sokat segít. Főleg azért mert a Semmelweis oldala nem a legjobb. Tantervet se raktak ki.
2020. márc. 8. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
sotepedia.hu/ETK
2020. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt viszont nem igazán értem, hogy miért kérdezed hogy merre lehet továbbtanulni? Mesterszakon nyilván, átjárás nincs
2020. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
De nem jellemző a további tanulás, ha evvel el tudsz helyezkedni akkor össze teheted a két kezedet, ha meg nem, akkor menj tovább és pályázz ösztöndíjakra és gondolkodj szakvaltason. Nem fogsz vele milliomos lenni, főképp ha egy kórházba helyezkedsz el, de ezt nem reszletezem. Egyébként én pont az Educationn szereztem egy SE füzetet amiben írtak erről a szakrol, de valószínű már nincs meg
2020. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #8-as!

Én ezt végeztem, igaz nem SE-n hanem máshol de szinte rögtön találtam állást és a fizetésre se tudod panaszkodni! 😉

2020. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!