Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemen akkor is szerezhe...

Az egyetemen akkor is szerezhetek baratokat, ha nem megyek a golyataborba?

Figyelt kérdés

Sajnos anyagiak miatt nem tudtam menni. Pedig nagyon szerettem volna.

Talan jovore mehetnek, mint szervezo, vagy csak az szervezhet aki mar volt a sajat golyataboraban?

A valaszokat elore is koszonom! ;)


2010. aug. 19. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze, én se voltam nem maradtam le semmiről, sőt még kiváncsibban is fogadtak, hogy naezkiezalány nem is volt a gólyán, milyen jófej...:)
2010. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem, veled 3/5 évig senki nem fog szóbaállni. :D


Bocs, viccet félretéve, miért ne tudnál? Tavaly én sem voltam, mégis kb. két nap alatt a társaság felével jóban voltam. Nem megy mindenki gólyatáborba amúgy sem. Az egy dolog, hogy ott sokan összehaverkodnak, és az első pár napban van miről beszélgetniük, de az az igazság, hogy ezeken az első napokon úgyis mindenki azzal van elfoglalva, hogy megtalálja, hova kell menni :) Ilyen tanakodó csoporthoz bárki oda tud csapódni.

2010. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe ne szerezhetnél. Mit gondolsz az elsősök közül hányan mennek a gólyatáborokba? És akkor a többieknek esélytelen lehet barátokat szerezni? Ez elég valószínűtlen.
2010. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én voltam anno, lettek is haverok onnan, de aztán tök más emberekkel barátkoztam össze. Azok akiket ott megismertem már amúgy is kibutak :) (persze ez nem függ össze a táborral)
2010. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ertem!

Koszonom az eddigi valaszokat! ;)

2010. aug. 19. 19:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Tovabbi valaszokat is szivesen fogadok! ;)
2010. aug. 19. 19:58
 7/9 anonim válasza:
100%
Én voltam, de akikkel kezdetben összehaverkodtam, azok mind kiestek mellőlem, úgyhogy teljesen másokkal lett tartósabb haveri kapcsolatom mára. Nem is baj, de talán mostani eszemmel kihagytam volna a gólyatábort. :-)
2010. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam sajnos táborban, mert sajnáltam kiadni rá azt a 20ezret, de így visszagondolva jó kis buli lett volna. De azért ne aggódj, hogy nem lesznek barátaid, mert 1 hét után úgyis rengeteg új barátod lesz, velem is így volt.
2010. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Persze, sőőőt... Gólyatáborba legfőképpen (tisztelet a kivételnek) alkoholisták, ribancok és feltűnési viszketegségben szenvedők mennek. Én sem voltam, és amiket utólag hallottam róla, nem is bánom.
2010. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!