Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki milyen szakdolgozati témát...

Ki milyen szakdolgozati témát választott magyar irodalomból?

Figyelt kérdés

Főleg a XIX-XX század magyar irodalma érdekelne: Petőfi, Arany,Vörösmarty, Kosztolányi.

Nem szeretnék egyszerűen egy vagy több műelemzést. Valami frappánsabbra gondoltam, csak nincs túl sok ötletem.

Az olyanok kerüljenek, akiknek lövése sincs az irodalomhoz/szakdolgozathoz/egyetemhez! Köszi



2021. márc. 26. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan témáról mit gondolsz, hogy összehasonlítod a magyarországi irodalom oktatást egy általad kedvelt külföldi ország oktatásával? Ebbe az elemzésbe belevihetnéd az általad említett költőket és ezen keresztül készíthetnéd az összehasonlítást. Csak egy ötlet, nem tudom pontosan, hogy ez mennyire állná meg a helyét.
2021. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nem hangzik rosszul, főleg, hogy tanár szakon vagyok. :)
2021. márc. 31. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!