Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha valaki nem...

Mi történik, ha valaki nem jelenik meg az érettségin?

Figyelt kérdés
Felnőtt, esti oktatásról van szó, ha ez számít. Ha nem jelenik meg az adott személy, akkor lehet bármilyen következménye? Újra kell járnia az évet vagy csak az érettségire kell mennie? Fizetni kell a következőért?
2021. márc. 27. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell újra járni az évet mert év végén le leszel zárva és megkapod a középiskolai bizonyítványt. Azt hiszem az első javító ingyenes de ha nem jelensz meg nem vagyok benne biztos, hogy nem kell fizetned a következőért. Egyéb következmény nincs.
2021. márc. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Ősszel rakhatod le. Nem kell ujrajarni az évet, ha nem buktál meg, én 3x próbáltam a matek érettségit 😅.
2021. márc. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Illetve, ha beteg voltál, vagy karanténban, akkor az nem fog beszámítani a vizsgaalkalmak közé, de ahhoz orvosi igazolás kell.
2021. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!