Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs meg az 50 óra közösségi...

Nincs meg az 50 óra közösségi szolgálatom, mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Olyan válaszok, hogy megszívtad vagy egyéb ehhez hasonló nem érdekel. Légyszíves olyan írjon akivel volt hasonló és lett valami

2021. jan. 25. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Anélkül nem érettségizhetsz tudtommal (vagy nem kapod meg az érettségid, nem tudom melyik). Január van, 50 órát simán össze lehet hozni még érettségiig.
2021. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, viszont én sem tudom melyiket nem teheted/kaphatod XD tudom, hogy azzal riogattak, hogy nem kapunk érettségit nélküle. Szerintem előfeltétele. Amúgy a sulidnak kell lennie egy listának, hogy milyen szervezetekkel van szerződése, ahova mehetsz közösségizni, de pl. a Szabó Ervin Könyvtárak remek erre a célra (én ott csináltam, meg az Olajfaág Idősek Otthonába, de sztem oda most nem lehet). Még simán meg lehet az 50-ed.

Amúúgy, egyik osztársamnak nem volt meg és arra kérték a tanárok, hogy segítsen suli szervezésekben, prezentációkban, szónoklásba és megkapta a kiegészítő órákat!

2021. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az osztályfőnököddel, suliddal vedd fel ez ügyben a kapcsolatot, hogy segítsenek, ilyenkor mi a teendő. Nyilván most jóval kevesebb lehetőség van önkénteskedni, sok helyen nem is fogadnak.
2021. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy érettségi feltétele?

Estiseknek sem kell ilyet teljesíteni.


Kijárom a 12-őt,kijelentkezek suliból aztán utána sulin kívül jelentkezem az őszi érettségire.


Ki is van játszva a rendszer. Baromság az egész. Ráadásul sok iskolában nem kérnek ilyet.

2021. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Anelkul nem lehet erettsegizni, en is igy tudom
2021. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
69%
Nekem sem gyűlt össze, pedig én is idén érettségizem, felkerestem azt a tanárt aki ezzel foglalkozik, ő pedig segített nekem, helyet találni, mert több helyet is felkerestem de mindenhonnan az várt h a vírus miatt nem fogadnak, szóval kérj tanári segítséget.
2021. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!