Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felkészítés a vizsgákra:...

Felkészítés a vizsgákra: augusztus 25-én 10 órakor Javítóvizsga: augusztus 26-án 9 órakor Osztályozóvizsga: augusztus 27-én 9 órakor a javító és az osztályozó vizsga mit takar? és mi az a felkészítő vizsga?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen tárgyból, milyen iskolában? Vagy csak láttad kiírva a suli ajtaján?

A javítóvizsga valószínűleg azoknak van kiírva, akik megbuktak év végén, az osztályozó vizsga azoknak, akik előrehozott érettségit akarnak tenni ősszel. A felkészítővizsgát nem tudom. Azért tetted fel egyébként, mert megijedtél, hogy neked kell vizsgáznod? hmm aranyos.. bocs, nem akartam nagyon cinikus lenni..

2010. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "felkészítés a vizsgákra" nem felkészítő vizsga, hanem pl. egy tájékoztató a vizsga követelményeiről, esetleg szakmai konzultációs lehetőség a vizsgáztató tanárral még az éles megmérettetés előtt (ahogy elképzelem, de még nem kellett ilyenre menjek). A többit jól írta az első válaszadó nagyjából: javítóvizsgát az tehet, aki megbukott; osztályozó vizsgát pedig az, akit valami miatt nem tudnak lezátni (mert magántanuló, felmentett, a megengedettnél többet hiányzott...)
2010. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

felkészítés vizsgára: sztem olyan mint a próba érettségi hogy megírod, meg szokod hogy milyen vizsgázni de nem osztályozzák le csak ha kéred mert kíváncsi vagy... vagy csak egy elméleti cucc arról hogy hogy és milyen körülmények közt fogsz vizsgázni, de sztem még az is megshet hogy korepetálás


javítóvizsga: sztem ugyan az mint a pótvizsga


osztályózó vizsgáról lövésem sincs

2010. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!