Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az elsősegélynyújtó...

Milyen az elsősegélynyújtó vizsga?

Figyelt kérdés
A gyakorlati részében csak stabil oldalfektetés és újraélesztés van vagy kérhetnek mást is? És az elméleti részénél 75 tétel van? Nem tudom ezeket, mert nagyon régen voltam ilyen tanfolyamon jogsi miatt (még tavaly), úgyhogy fogalmam sincs ezekről.
2011. nov. 17. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyakorlatban stabil oldalfekvés, mozdulatlan ember megvizsgálás és újraélesztés lehet, elméletben pedig egy tétel kell húzni amiben el kell mondanod egy szituációban a teendőket. Mi 4-esével mentünk be, én ma vizsgáztam sikeresen. Nem volt nehéz, itt legalábbis ha valaki nem annyira tudott valamit akkor a bent lévők segítettek.
2012. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!