Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Legális, hogy a tanár online...

Legális, hogy a tanár online megíratott témazáróra 10 percet ad?

Figyelt kérdés

Történelem. Redmentán íratott velünk, mindössze 10 percet adva 2 oldalra, úgy, hogy a kérdések A5 oldal hosszúak. Ezt tervezi legközelebb is, és nem hajlandó több időt adni. Szerinte még sok is a 10 perc, mert ő 7 perc alatt töltötte ki azt, amit ő maga talált ki, mi legyen a dolgozatban. Az egész osztály egyhangúan kérte, hadd írhassuk meg újra és adjon rá több időt. Nem írhattuk újra és nem adott volna egy perccel sem többet, mert mint írtam fent, szerinte még sok is.


Ez legális? Az osztályfőnöm azt írta, az. Nem akarok megbukni, csak mert nincs elég idő a feladatokra, de megbeszélni sem lehet a tanárral, mert egy begyöpösödött flegma alak!


2021. márc. 29. 16:39
 1/5 A kérdező kommentje:
*osztályfőnököm
2021. márc. 29. 16:40
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként semmiből nem állok bukásra, és nem azért mert kipuskázok mindent. Csak emiatt kell aggódnom, de ezért nagyon!
2021. márc. 29. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Kollektíve forduljatok az osztállyal az igazgatóhoz.
2021. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem lesz belőle semmi, akkora hiány van hogy nem engedheti meg a suli.

Nálunk akkor vágtak ki egy tanárt mikor “hokizott” a wc ben es le lett videózva, ez kellett h elküldjenek vkit.


Én majdnem összeverekedtem egy idős f@ssal aki cég vezető volt 20 évig csak elfelejtette hogy a tanári pálya más és nem egy sori csicska vagyok :)

2021. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legális, inkább az a kérdés, hogy mennyire fair. Én egyetemista vagyok, és online oktatásban nálunk ez a módi (nem csak az én szakomon, hanem az ország többi egyetemén), hogy elkerüljék a puskázást. Ha egy kérdésre válaszoltál, akkor menni kell tovább, nem tudsz visszalépni, valamint igen, 16 kifejtős (minimum 2-3 mondat) kérdésre 30 perceket adnak. Ezzel szerintem ebben a helyzetben nem igazán tudsz mit tenni, mert ha panaszkodtok, akkor biztos azt hiszi, hogy azért, hogy legyen időtök kinézni a választ máshonnan.
2021. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!