Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelenleg gyesen vagyok és...

Jelenleg gyesen vagyok és szeretnék az elo-nál elvégezni egy műkörmös tanfolyamot? Meg lehet így tanulni?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan válaszokat várok akik esetleg ott tanultak v. mit! ! :)
2007. dec. 21. 21:05
 1/4 anonim válasza:
92%
Én az ELO-nál spanyolt tanultam. Nagyon jól meg lehet tanulni, és nem is úgy hogy leülsz, és magolsz egy napon keresztül, mert részletekben van. És tényleg könnyű. A végén bizonyítványt is kapsz arról, hogy megtanultad.
2007. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Én is rendeltem grafológiát és pszichológiát is, de nagyon gyenge szintűek voltak. Késöbb rendes könyveket olvastam el a témában, s az elo témája az első néhány oldalon lefutott egy rendes könyvben.

Egyébként nem bántam meg, mert ezáltal jöttem rá hogy érdekel a téma.

Kellemes Ünnepeket!

2007. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
35%

Az előző választ is én írtam.

Mi a baj vele, hogy le lett pontozva? Amit írtam, így is volt!

2007. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én a kezdő angolt fizettem,de az a baj,mivel nem voltam ráutalva az elején tanulgattam a végén meg már nem..Csak fizetgettem-mondjuk bármikor megtanulhatom mert csak elő kell venni:)dehogy mikor:(Nos amúgy én pont a műkörmös tanfolyamon gondolkozom csak nem az elonál hanem az Alfa Kapos Képző Központ is indít 12havi levelező tanfolyamot műkörmös képzésből és utánna lehet szakvizsgázni is,én is babát várok és ezért szeretném megcsinálni,mert a régi szakmámat nem tudom egy baba mellett csin.majd,de nem tudom,hogy érdemes e ,meg lehet e élni belőle...utánna kell kérdezősködni...én is ezen vagyok,de minden esetre ez is egy kézműves szakma és nem tudom mennyi jövője van a levelző oktatásnak ebben..??..
2008. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!