Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme elvégezni egy...

Van értelme elvégezni egy műkörmös tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Lassan 26 éves vagyok,felszolgáló a szakmám,de tudom,hogy a vendéglátózást nem lehet sokáig csinálni,és jelenleg nem is találok benne munkát. Arra gondoltam elvégeznék egy kéz-lábápoló műkörmös tanfolyamot,most úgyis nagy a kereslet műkörömre. Szerintetek lenne értelme? Meg lehet ebből élni?
2011. jan. 18. 12:19
 1/1 anonim válasza:

Szerintem meg, csak 1 év mire jól belejössz, megügyesedsz, és akkor még a vendégkörödet is ki kell építeni. A tanfolyam drága és a kellékek is.

Én is filóztam ezen, úgy szerettem volna, hogy a műkörmös ismerősömet megkértem volna, hogy tanítson meg, hogy kiderüljön van-e egyáltalán tehetségem, kézügyességem hozzá, és ha igen, akkor érdemes befektetni.

2011. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!