Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerbiában vannak orvostudomán...

Szerbiában vannak orvostudományi Egyetemek?

Figyelt kérdés
Szerbiában szeretnék menni Orvostudományi Egyetemre,de nem tudom hogy van e és nem nagyon szeretnék külföldön tanulni. Csak annyi hogy magyarul legyen az Egyetem tudom,hogy kevés az esélye mert itt majdnem minden szerbül megy,de reménykedem.. Irjatok ha tudtok valamit.. Vagy itt a környéken Szeged.. Tudom irtam,hogy nem akarok külföldön,de ha más nincs akkor jó lesz Magyarország.. amúgy 11. es vagyok.

2021. ápr. 4. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

[link]

Itt érdeklődj esetleg. Nem vagyok biztos benne, hogy itt minden magyarul van, szerintem kéttannyelvű a legtöbb ilyen iskola. Ha mindenképp magyarul szeretnél tanulni (és gondolom dolgozni is) én jobban ajánlom, hogy Szegedben gondolkodj.

2021. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Novi Sadon meg Beogradban van.
2021. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

mindig lenyűgöz, amikor a magyarok odáig vannak, hogy aki egy éve érkezett németországba, nem beszél felsőfokon németül, de nem értik, mi baja a minket körülvevő országoknak, akik évtizedek óta küzdenek egy kisebbséggel, aki nem hajlandó megtanulni a szülőhazája nyelvét XD

de komolyan hogy csináljátok hogy nem beszélitek az anyanyelveteket? amúgy gyere át szegedre, az majdnem nem külföld, és van egy rakat állami ösztöndíj olyanoknak mint te (anyanyelvüket nem beszélő külföldiek némi magyar nyelvtudással)

2021. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de Szegeden van orvostudományi egyetem?
2021. ápr. 4. 23:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon belül Szegeden, Pécsen, Debrecenben és Pesten is van. Gondolom Szeged van neked legközelebb, csupán azért írom, hogy tájékozottabb legyél.
2021. ápr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hatalmas helyesírási hibákat vétettél, így nem kéne osztani az észt.
2021. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. 🙂
2021. ápr. 5. 17:44
 10/10 anonim válasza:
Szerbiában nincs magyar nyelvű orvosi, nem is volt. Ha reálisan gondolkodsz akkor elmész innen, itt ép elméjű ember nem akar élni. Én a szegedi egyetemet ajánlom, az oktatás jobb, emberek kultúráltabbak.
2021. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!