Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövöre a Politeknikumba fogok...

Jövöre a Politeknikumba fogok járni , van pár kèrdésem! (7. osztályos leszek) (?)

Figyelt kérdés

-telefont lehet vinni.,használni stb..ugye?

-olvastam sokmintent azt írták hogy órán is használnak telefont ,

1éves iphone 7-em van , fog gondot okozni hogy nem a legújabb?

-tanárok magyrészt jófejek ha jól tudom , melyik tanárról kell tartani?

-az oldalon említve van a “GÓLYABÁL” pontosan mi is az és mi törtènik ott?

-milyen arányban vannak sznobok?

olvastam hogy azert néztel le valakit mert nem a legújabb autója volt.Gyakori az ilyen?

-bármi fontos tudnivaló a suliról ami izgalmas , fontos ?

VÁLASZOKAT ELÔRE IS KÖSZÖNÖM<33



#iskola #politechnikum #Közgazdasági Politeknikum #Hatodikos felvételi #Poli gimnázium
2021. ápr. 6. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Senkit nem érdekel milyen telefonod, vagy kocsid van, max néhány gyökeret akinek ennyi lesz minden eredménye az életében.

A gólyabál az egy olyan buli, amit valamikor a tanév elején szoktak szervezni (elvileg az elsőéveseknek). Gyakorlatban meg abból áll a dolog, hogy odamennek egy jópáran a suliból már előre leittasodva, ugrálnak valami hülye zenére, aztán a végén hánynak.

Mikor már idősebb leszel, akkor rájössz te is, hogy ebben semmi menő nincs és inkább csak mész kocsmázni a haverokkal.

Nem tudom pontosan hogy zajlik ez a dolog hetedikeseknél, de amikor én 9.-ben kezdtem a gimnáziumot, akkor így volt.

2021. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sziooo

A kerdeseidre sajnos nem tudok valaszt adni, viszont en is 7.osztalyos leszek a 2021/22-es tanevben a poliban, de meg nem ismerek senkit aki velem egykoru lenne es oda megy. Uugyhogy, ha te is oda mesz akkor ha szabad kerhetek elerhetoseget valamilyen platformon? (pl. instagram, messenger) koszonom ha valaszolsz, ennyi voltam een <33 :P

2021. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem a Poliba járok, de oda jártam.

- Igen, lehet telefont bevinni és használni is, de órán ha a tanár nem kéri, hogy vedd elő vagy nincs olyan feladat, akkor ne használd. Ebből néha szokott probléma lenni. Wifi is van az iskolában. Most már felmenő rendszerben bevezettek valami "digitális iskola" szerűséget, nekem még nem ez volt, úgyhogy nem tudom mi hogy van, elképzelhető, hogy többet lehet használni a telefont órai feladatokhoz is.

Teljesen mindegy milyen telefonod van, működjön és kész, nem ez a lényeg.

- A tanárokról én is azt tudom mondani, hogy többnyire tényleg rendesek és jófejek, én nem igazán találkoztam olyannal, akitől kifejezetten tartani kéne. Soha semmi negatív élményem nem volt ilyen szempontból. De ha lenne is ilyen, senki nem fog ide neveket kiírni.

- A gólyabál gondolom minden évben kicsit más, nekünk az volt, hogy a gólyabál hetén reggel fogadni kellett az érkezőket és minden osztálynak adtak egy tematikát, ami alapján be kellett öltözni a gólyabálra. Kellett egy osztálytáncot csinálni, emellett ilyen "vicces" feladatok voltak, amire mindig kértek egy-egy önkéntest, pl. valakinek énekelnie kellett és ki kellett találni, melyik dalt énekli, olyan szendvicset kellett enni, amiben minden van, ami nem illik össze, szóval ilyenek.

- Én annyira sok sznobbal nem találkoztam, de persze vannak. Velük nem kell foglalkozni. Szokták mondani a fizetős iskolákra, hogy ott biztos sok a sznob, de többnyire én teljesen átlagos emberekkel találkoztam. Szerintem a többség nem autóval jár iskolába, bár amikor én oda jártam, akkor még nem voltunk annyi idősek, hogy jogsink legyen. Nem nézik ezt, ne aggódj.

2021. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 egyet értek!!! Nem tudok ennél többet hozzá fűzni. Van pár sznob de kevés és senkit nem érdekel milyen telefonod van. Sokkal normálisabbak itt a gyerekek mint egy "rendes" állami gimibe.
2021. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!