Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék az adott fakultá...

Nem szeretnék az adott fakultációra járni. Ki lehet valahogy jelentkezni? Mi lesz ha nem járok be?

Figyelt kérdés
Adott egy olyan lehetőség hogy a normál órát tanító tanárom különórát tartana néhányunknak és ezért nem szeretném egy olyan tanárral folytatni aki goromba és csak azokkal foglalkozik akik sokkal hamarabb megértik a dolgokat ellenben például egy "lassú felfogásúval" mint ami én is vagyok

2021. jan. 28. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk kérni kell leadásos papírt, aláiratni a faktos és jelen esetben alapórás tanárral, és indokolni, hogy miért váltasz. aztán elmenni aláiratni az igához, aki vagy simán aláírja vagy próbál marasztalni a fakton, de olyanról még nem hallottam, hogy nem fogadta volna el.
2021. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 leírta a választ de megkérdezhetem hogy mi az az epres torta hashtag?
2021. jan. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kernek belole🤣🎂
2021. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2# Éppen azt ettem 3# Már elfogyott 😅😂
2021. jan. 31. 15:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Első! Még az lenne a kérdésem hogy mennyi idő amíg véglegesítik a leadásos lapot? Csak mert beírt a tanár hiányzónak megint miközben már a lapot leadtam 2 napja
2021. febr. 11. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:

ez szerintem a hely válogatja :) osztálytársaim még suliban leadták a faktot, de a rendszerben még mindig bent vannak (nyilván nem járnak és nem si írják őket).

egyik oszt.társam meg a tanárral beszélt, így még a leadás előtt sem járt be

2021. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2021. febr. 12. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!