Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik tantárgy volt számodra...

Melyik tantárgy volt számodra a legkevésbé hasznos az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. ápr. 9. 11:41
A kérdező szavazást indított:
Magyar.
Történelem.
Idegen nyelv.
Etika.
Matematika.
Fizika.
Kémia.
Biológia.
Földrajz.
Informatika.
20 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Informatika.

Ami a munkámhoz szükséges, azt már kb. 13 évesen meg tudtam csinálni magamtól (office). Az meg teljesen fölösleges, hogy megpróbálták tanítani, hogy DOS-ban hogyan kell programozni, és fél óra alatt eljutottunk, hogy egy pöcök megjelent.

2021. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Etikát nem tanítottak, úgyhogy a történelem. Bemagoltam sok-sok háborút meg minden kacatot, megírtuk a dolgozatot és szépen el is felejtettem. Már lassan 10 éve fejeztem be a középiskolát, de még mindig nem érzem azt, hogy hiányozna az a sok "hasznos" tudás. Ezzel együtt viszonyt jól szórakozom azokon, akik szajkózzák, hogy "de hát alapműveltség", de a hipót összeönti a sósavval vagy próbál antibiotikumot szerezni a koronavírus ellen...
2021. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!