Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s képzésen van testnevelés?

OKJ-s képzésen van testnevelés?

Figyelt kérdés
Marketing-és Reklámügyintéző okj-s tanfolyamra jelentkeztem és az ótaTERVben testnevelést véltem felfedezni!lehetséges ez?tesi???miért kell az egy marketingesnek?és ez felnőttképzés, nehezen tudom elképzelni, h egy 30 éves ember majd elkezd ott rövidnadrágban ugrókötelezni.Jómagam 20 éves vagyok, de én se szívesen tenném.ha valaki járt már ilyen képzésre, kérem írja meg a tapasztalatait!köszönöm
2010. aug. 21. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát én előző sulimban volt de ahova most megyek ez is OKJ és nincs tesi nem is baj:D
2010. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pl van. És egyébként az, hogy felnőttképzés még nem garancia arra, hogy 30 évesekkel fogsz együtt tanulni. Pláne ha nappalira mész. Nappalin általában szokott lenni tesi, mert oda úgyis fiatalok mennek. Az idősebbek dolgoznak, azok levelezőre vagy estire járnak, ahol nincs tesi.

20/L

2010. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok,de én is erre szeretnék majd járni,de még nem tudom biztosan és érdekelne milyen órák vannak.

Esetleg el tudnád küldeni az óratervet?

2010. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsi, de szerintem ez iskola-függő.ha nagyon szeretnéd tudni, akkor írj, és én privátba elküldöm.
2010. aug. 22. 15:34
 5/5 anonim válasza:

Sajnos nagyon sok helyen van és néhol még kötelező is. Úgy próbálják megmagyarázni "hogy jaj a sport" meg a szokásos blabla.

Valóban fontos, de azt hiszem hogy érettségi után had döntsem már el, hogy egy ilyen (tananyaghoz egyáltalán nem kötődő tárgy kell-e nekem.

Nálunk a BGF-en még tavaly kötelező volt...elmebetegek...

2011. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!