Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi testnevelés tantárgy...

Egyetemi testnevelés tantárgy felvétele?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok, kézilabdát szeretnék felvenni, de nem űztem versenyszerűen. Játszottam pár meccsen, de jó pár évvel ezelőtt. Nagyon szeretném ezt a sportot űzni, de az nagy hátrány ha nem vagyok még magas szinten? Bárki, bármennyi tudással/ügyességgel felvehet bármilyen sportot? Mint pl. én
2011. szept. 5. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom,hogy hova jársz, de nálunk (Debrecen) kiírják az órák mellé,hogy pl. kezdő szinten indul, vagy hogy csak olyanok vegyék fel akik gyakorlottak. ha ilyen nincs akkor gondolom bárit felvehetsz:)
2011. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így van, ahogy az első írta. Rengeteg sportág közül lehet választani, és legtöbbnél odaírják, hogy milyen szintű az oktatás, ha nincs ott semmi, akkor bárki felveheti, de azért ha nem kezdő szintre mész valamiből, akkor se várd, hogy nagyon komolyan veszik a tesit.

Óbudai Egyetemista

2011. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mellesleg debreceni egyetemen vagyok én is. :)
2011. szept. 5. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!