Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szakmai vizsgáko...

Szerintetek a szakmai vizsgákon lesz változás, tekintve hogy érettségin eltörölték a szóbelit? Esetleg valaki tud már valamit?

Figyelt kérdés
13. évfolyamon tanulok, informatikai rendszerüzemeltetőnek. Kíváncsi vagyok, hogy nálunk lesz-e változás, mint az érettségi esetén. Ti erről mit gondoltok?

2021. ápr. 12. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Eltörlik a szóbelit
Egyéb változás lesz
Több változás is lesz
Nem lesz semmilyen változás
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem nekünk elmarad. Júniusban lenne szóbeli. Esti, két éves szakmán vagyok, felnőttképzésen. Eddig még nem tudunk semmit. Tavaly aki ilyesmin volt, annak elmaradt.
2021. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt most megjelent egy pdf a nive.hu oldalán, ha jól vettem ki, akkor elmaradnak a szóbelik, de még lehet hogy egyes esetben a teljes vizsgák is.

Nézzétek meg ti is és értelmezzétek.

[link]

2021. ápr. 16. 13:22
 3/4 anonim válasza:
100%

Az eduline-os cikkben meg sem említik a szóbeliket


[link]

2021. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is olvastam a nive-n.

Én úgy értelmeztem, hogy a vizsgákat megtartjak, mind az írásbelit, mind a projekt(szobeli+gyakorlat) annyi különbséggel, hogy a szóbeli vizsgát nem kell megszervezni, ergo nem lesz

Pont mint az érettséginél


Eduline meg hivatkozik az érettségihez kapcsolatos intézkedésekre(írásbeli lesz, szóbeli nem)

2021. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!