Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki tud segíteni az 50 órás...

Aki tud segíteni az 50 órás közösségi szolgálatban dobna egy kommentet? Köszönöm.

Figyelt kérdés
Trollokra nem igen vagyok kíváncsi, viszont mivel az elmúlt egy évben sehova se lehetett elmenni megcsinálni, itt kérek segítséget... Bízom benne, hogy valaki tud segíteni. Ha kell fizetek is érte.

2021. ápr. 13. 01:08
 1/6 anonim válasza:
41%
Menj el a helyi önkormányzathoz, kérd meg, hogy például szedhes a szabadban szemetet és ők majd leigazolják.
2021. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

A helyi menhelyek is szoktak fogadni közösségi szolgálat miatt. A sulidnak kell lennie egy listának, amin szerepelnek a helyek, ahová lehet menni, de én leginkább az említett menhelyet ajánlanám.

Nagyon szerettem ott dolgozni, jó érzés volt látni mennyire boldogok voltak a kutyusuk egy-egy séta és döncölés után :) Az csak bónusz, hogy séta-pakolás-simogatás -ért (~1,5 óra), akár 3 órát is beírtak, bár nem ezért mentem oda.

2021. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Meddig kell összegyűjtened az 50 órát?

Fizetni érte illegális lenne.

A saját iskoládban is ledolgozhatod, pl. iskolai programok szervezésében nyújtott segítséggel. Persze sok program elmaradt, de azért nyáron már talán lesznek táborok, stb., akkor majd nyüzsögjél kicsit többet a diákönkormányzat körül. Meg másik diák korrepetálását is jóváírhatják, de csak ha róla az ofő meg az érintett szaktanár, és támogatják.

2021. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
50 óra 1 hét alatt megvan max 2. .
2021. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha talalsz olyan lehetoseget, ami nem maceras, mert mar eleve van szerzodese a sulival, stb...
2021. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló problémám van, igaz én még csak 2 év múlva érettségizek. Nemrég tálaltam egy nagyon jó lehetőséget, amivel órákat lehet szerezni és még csak nem is kell elmenni sehová érte. Nem tudom szeretsz -e írni, mindenesetre ha nem, akkor is próbáld meg szerintem. A

Gyöngyösi Vachott Sándor Városi Könyvtár kínál olyan lehetőséget, hogy könyvajánlót lehet írni egy általad választott könyvről, és ha jól emlékszem, akár 20 órát is kaphatsz érte.

Itt olvashatsz róla bővebben: [link]

2021. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!