Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségivel kapcsolatban...

Érettségivel kapcsolatban kaphatnek egy kis segitseget?

Figyelt kérdés

Szoval van par dolog amikben nem vaogyok biztos, valaki aki korabban erettsegizett segite?


Eloszor is a matek szoveggyujtemenyem tele van postitokkal, nem tudom ez engedelyezett e, de ez meg nem is akkora baj,de van aamit mar kijeloltem szovegkiemelovel, nem tudom ez gond e.


Emelt tori erettsegit teszek es ugye ott csak essze irasnal hasznalhatjuk a terkepet es ott is ugyanez a problemam.

Valamint azt szeretnem meg ezzel kapcsolatban kerdezni ,hogy az essze irashoz lehet hasznalni valamilyen piszkozat lapot?


Es szinten pl irodalomnal es angolnal is ez erdeklene, higy kapunk e piszkozatlapot es ha nem , mi vihetunk e magunknak.


Es az utolso kerdesem ,hogy bioszbol ugy lattam ,hogy csak 1 reszbol all az erettsegi, ami ugye 2 ora , en viszont a tobbihez kepest ezt egy kicsit kevesnek tartom. Szoval tenyleg csak egy resz van?


Bocsanat ,hogy hosszu voltam es elore is koszonom a segitseget!:)


2021. ápr. 13. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Postit, szövegkiemelő nem baj, írva ne legyen bele.


Piszkozatot kérhetsz, adnak lepecsételt lapot minden helyen, sajátra nem írhatsz.


Bioszhoz nem tudok hozzászólni, nézd meg az Oktatási Hivatal honlapján a korábbi érettségi feladatsorokat. Ha ott is 2 óra, akkor annyi.

2021. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Postit, azért jobb ha megkérdezed a matektanárodat, hogy lehet vagy nem.
2021. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen problémám, ha van ilyen kérdés külön nem írom ki.


Én valamikor a töri atlaszba rengeteget írtam, tegnap azonban kiradírozgattam őket halványan megmaradtak az írásnyomok benne.


Ez probléma lesz?

2021. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A post it nem baj. Törin meg nekünk adtak atlaszt, hogy ne a sajátunkat használjuk.
2021. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk tavaly nem mentek körbe megnézni a függvénytáblát, de próba érettségin velünk kiszedették a post it-eket és a biztonság kedvéért kiradíroztattak mindent. Szövegkiemelő nem baj.

Pecsételt piszkozat lapot volt olyan tanár, aki automatikusan adott, de általában nekünk kellett kérni.

Szerintem a halványan látszó írásnyomok nem számítanak bajnak, de jobb, ha megkérdezed a tanárod. Vannak, akik nagyon szigorúan veszik, és jobb a békesség.

Mindenkinek sok sikert kívánok az érettségihez!

2021. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az tud segíteni, aki már korábban érettségizett, hanem aki ismeri a vizsgaszabályzatot. Akár te is megismerheted. oktatas.hu
2021. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! És én is sok sikert kívánok az érettségizőknek! :)
2021. ápr. 14. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!