Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol tétellel kapcsolatban...

Angol tétellel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni, valaki esetleg?

Figyelt kérdés
A 10 tételből már hármat megírtam, de még van amit nem bírtam. Az egyik ezek közül a 'Getting Married'. Próbálkoztam de valahogy nagyon nem megy. A tanártól is megkérdeztem hogy kéne de annyit válaszolt hogy a szokások, házasság előtt, után mi van. Valamiért nem megy.. Valaki tudna pár tippet írni hogy kezdjem el?

2017. ápr. 10. 18:41
 1/2 anonim válasza:
Kezdhetnéd szerintem vmi olyasmivel bevezetőnek, hogy az esküvő megszervezése hosszú folyamat, és akkor leírod, hogy helyszín, ruha, meghívó, torta, stb., aztán esetleg folytathatnád azzal, hogy vannak különböző babonák (pl. a vőlegény nem láthatja a menyasszonyi ruhát az esküvő előtt) és hagyományok (pl. csokordobálás, "valami régi, valami új, valami kölcsönvett és valami kék", ez Angliából származik pont, de ha rákeresel, biztos találsz többet). Zárásnak meg leírhatod szerintem, hogy te a saját esküvődet hogy szeretnéd, és akkor lesz benne személyes is.
2017. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok, még esetleg olyanokat beleírhatsz vhová, hogy régebben korán házasodtak, a szülők döntötték el, kihez adják a lányuk, napjainkban kevesebben házasodnak, inkább élettársi viszony a jellemző, miért mehet tönkre a házasság, hogy lehet a problémákat megoldani. Ezeket szeretni szokták.
2017. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!