Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is van aki még egyetem...

Más is van aki még egyetem miatt fent van ma és lesz még kb hajnali 3ig?

Figyelt kérdés

Furcsa, egyszerre utálom az egyetem ilykor és imádom.


Fáradt vagyok, tudom aludnom kéne, de mégis ilyenkor jön mindig az "ááááhhhh" pillanat, amikor megértem a dologkat és ilyenkor kicsit azt érzem, hogy nincs jobb annál amikor hajnali 1kor rettenetesen hangos zene hallgatással sikeres matek/fizika példákat oldasz meg :D


Más is van így?


(Semmi értelme a kérdésnek, csak pici 10 perces szünetemben nézegettem a gyakorit és gondoltam kirakom)


2021. ápr. 15. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Még nem vagyok egyetemen, de tudom mennyire f@sza ha sok sz@rakodás után végre értem amit kell és könnyen meg tudom csinálni utána. De ilyenkor hogy fog az agyad?
2021. ápr. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai ember lehetsz, én is az vagyok. Ilyenkor csönd van, békén hagynak, sokkal könnyebb koncentrálni is.
2021. ápr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1#


Későn kelek fel. Kb 11kor indul a napom, de 10kor kelek fel.

Plusz ilyenkor koffen (light cola) + izgatottság fent tart. Az apró sikerélmények.


2# Pontosan.


Ilyenkor barátnőm alszik, amúgy meg 2-3 percenként kérdez valamit pont amikor a legjobban koncentrálok.

2021. ápr. 15. 01:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
igaz még középsulis vagyok, de nekem is ilyenkor jobban fog az agyam :D ezért hasznos a digitális oktatás
2021. ápr. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, idén érettségizek, de fixen valami hasonló tanulási módra fogok átállni jövőre :D


Egyébként én mindig felkelek reggel hatkor, akkor is ha 3-ig vagyok fent, ennek ellenére sosem érzek kimerültséget.

2021. ápr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként én mindig felkelek reggel hatkor, akkor is ha 3-ig vagyok fent, ennek ellenére sosem érzek kimerültséget."


Az a korral megjön majd. :D

2021. ápr. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 de jó neked :D én még a kávé után is fáradt vagyok
2021. ápr. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Április 30-ra kell beadnom a szakdogám, pont most végeztem "mára", pacsi :D
2021. ápr. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jajj, nagyon átérzem. Bár én alapvetően nem vagyok éjszakai tanuló, mostanában volt, hogy fennmaradtam simán 2-ig programozni/matekozni és még csak fel se tűnt, úgy belemerültem. Normál esetben 8-9 körül befejezem.

De az érzés megvan. Pacsi!

2021. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én példám mondjuk másabb,de hasonló,hogy tavaly meg előtte még középsuliban szakmait természetesen tz előtti nap tanultam,de nem volt idő mindig az egész füzetet átvenni,így este 11kor/fél 12kor lefeküdtem aludni,a maradék 15-20 oldalra felkeltem éjjel 3kor,kávé,néha még az se és volt 2 órám készülődésig,de hamarabb meg volt,vagy ha csak teszteltem megy-e,akkor ugyanígy felkeltem és egyből mentem az asztalhoz és mondtam fel magamnak 3szor mindent. (Nem mindig tudtam a világom közbe,de legalább ment és örültem😂)


Szóval tényleg érdekes,de nem hiába érdemes kora reggel tanulni,meg hát akkor igazából éjjel is,mert aktív az agy😌

2021. ápr. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!