Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy 45%-os emelt kémia írásbel...

Egy 45%-os emelt kémia írásbelihez mekkora tudás kell?

Figyelt kérdés
Elég, ha tudom a számítási feladatok nagy részét és az elméletet most tanulom meg?

2021. ápr. 15. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglepően sok szerintem. Nem egy faktos volt, aki 2 éven át tanult és 40-50%ot írt csak. A számítási feladatok egy része is igényel elméletet. Valamint az érettségi fele számítás fele elmélet, így ha nem tudod az elméletet, a számításnál igen keveset hibázhatsz. Amennyire csak tudsz feküdj rá ebben az egy hónapban az elméletre. Valamint írj meg pár érettségi feladatsort, hogy tudd így kb. hány százalékra menne.
2021. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 15. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 0ról készültem fel 10 hónap alatt, és bioszból is 0-ról, mindkettő 80 felett lett. Villányi feladatokat kezdtem el, és megtanított önállóan gondolkodni, azután pedig elemntem egy tanflyamra, de erre márcsak a vizsga előtt 1-2 hónappal, s végigoldottuk az összes érettségi feladatot: közép és emelt szinten, csoportosítva volt, egyre nehezedő feladatokkal, témakörök szerint, ilyen nincsen fent a neten, erre jártam: (kemiaerettsegi.hu). S azután összehasonlítottam a korában megoldott Villányis feladatokkal az érettségi feladatot,s így könnyebben ment, s megerősítette a gondolatmenetet, én így készülnék:)
2021. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp menj el erre a tanfolyamra, mégha drága is, nagyon jó:) sikerülni fog!
2021. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
meg látom van valami ingyenes konzultáció is a honlapon:)
2021. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A számolásokkal jártam tanárhoz, azoknak az elméleti részét is tudom 1-2 hiányossággal. Most leginkább a szerves kémiával vagyok bajban, mert rossz a memóriám és amit már egyszer megtanultam, most elfelejtettem. Remélem azért ezalatt a kis idő alatt sikerül újra megtanulnom. Egyébként már egy éve készülök, csak felejtek is közben.
2021. ápr. 16. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!