Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kínai állampolgár mehet kinai...

Kínai állampolgár mehet kinai szakra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy kérdésem a továbbtanulással kapcsolatban. Kínai állampolgár vagyok,de itt születtem es tanulok pár éve, es kínai magyar fordító tolmács szeretnék lenni. Van e lehetőségem bekerülni úgyis hogy kínai vagyok(állami támogatott) ? Vagy kínai nem mehet kínai szakra?

2021. ápr. 16. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyar állampolgárságod is van?
2021. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Igen, jöhetsz, de ha nem vagy magyar állampolgár is, akkor tandíjköteles a képzés. Hallgatóink 10%-a külföldi állampolgár.

[link]

2021. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs magyar allampolgarsagom.

De akkor ez költséges lesz,ugy értve 300000 félévente??

2021. ápr. 18. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan mennyi a tandíj az eltén, de igen.


Viszont ha tudsz kínaiul, miért nem mész inkább pl nemzetközi gazdálkodás szakra? Az elte kínai szak csalódás lesz neked. Nem anyanyelvűeknek van kitalálva.

2021. ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ugye már megjelöltem a szakokat és változtatni mar nem is lehet. Meg ugy tudok fordító lenni ( megjeloltem az elte és kre angol szakot is)
2021. ápr. 18. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!