Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Célszerű lenne kirúgni azt a...

Célszerű lenne kirúgni azt a tanárt, aki nem oltatja be magát és kampányol az iskolanyitás ellen?

Figyelt kérdés
Én kirúgnám a büdös fenébe, akár még büntetést is adnék neki. Ez a kettő, kérdésben feltett kombinációja kimeríti a kóros munkakerülés, szabotálás és munkából lógás fogalmát. Az utóbbi időben a tanárok indokolatlan mennyiségű és mértékű hisztit levágtak, a PDSZ-t is fel kellene függeszteni.
2021. ápr. 16. 09:17
1 2
 1/16 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Nem.
2021. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Elküldeném gyári munkásnak 3 műszakban, talán jobban értékelné a pedagógus hivatást és térden állva könyörögné magát vissza.
2021. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Én téged rúgnálak ki.


Így is tanárhiány van nagyon sok helyen.

2021. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
te valami atombunkerből másztál elő? a szocializmus elmúlt már, kérdező!
2021. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, én a tanár lelkét simogató bunkerből szeretnék előbújni, ahol a fizetett nyáriszünettel rendelkező, hisztériázó tanárokat mindenki sajnálja, de pl a postások, eladók, gyári munkások le vannak tojva, holott ők több emberrel találkoznak.
2021. ápr. 16. 09:33
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
a postás, gyári munkás és az eladó nem tudná online csinálni a munkáját, így egyértelmű hogy nekik be kell járni (én is bolti eladó vagyok). aki meg tud online doglozni (pl tanárok), azoknak biztonságosabb otthon maradni. nem hiszem hogy ezt nehéz lenne felfogni, de javíts ki ha tévedek
2021. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Azért ez nem ilyen egyszerű.

Szólásszabadság van, tehát a hülyeségeket is ki lehet mondani.

Az iskolanyitásról Orbán dönt. Egy politikust befolyásolni a saját véleményünk érvényesülése érdekében, ebben nincs semmi törvénytelen.

Sajnos egy demokráciában a demagógok hangja mindig erősebb, mint a józanoké.

A PDSZ szerintem is egy gittegylet, de demokráciában természetes, hogy vannak szakszervezetek.


Én azt mondom: A kutya ugat, a karaván halad!


Sok tanár hisztizik, ez tény (és nem mind ám!), de ettől nem kell megijedni. Most kihisztizik magukat, és hétfőn reggel 8 órakor engedelmesen ott lesznek az iskolákban. Márpedig ez a lényeg, semmi más.

2021. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Az lenne a célszerű, ha felhagynának a tanárok állandó alázásával.
2021. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem rúgnám ki, még az alapítványi iskolából sem.


Az orvosok között is van néhány aki nem oltatta be magát (fogalmam sincs, hogy milyen okok miatt). A be nem oltott orvost is (aki mondjuk a covid osztályon gyógyítja a betegeket) kirúgnád kérdező?

2021. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
#9 gyenge immunrendszer esetén pl nem szabad oltatni
2021. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!