Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most akkor lesz vagy nem lesz...

Most akkor lesz vagy nem lesz iskolanyitás? Most voltam oltatni és a háziorvos azt mondta felejtsem el az iskolanyitást a tanévre

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 12:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A kormány szeretné, szeretne nyitni mindent, de sajnos a vírus nem nagyon akar eltakarodni...
2021. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

na de a kormány "erőből" is nyithat járványhelyzettől függetlenül


még az is lehet hogy rosszabb számok mellett nyit majd mint ami mellett zárt novemberben-az lesz csak a LOGIKUS lépés

2021. ápr. 5. 12:50
 3/30 anonim ***** válasza:
59%
az alapítványi iskoládban úgyis a részeg igazgató dönt, ne háborogj már megint itt :D
2021. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

"az alapítványi iskoládban úgyis a részeg igazgató dönt, ne háborogj már megint itt :D"


Most azt hiszed marha szellemeset mondtál de voltaképp IGAZAD van, ugyanis az igazgató saját hatáskörben elrendelheti a digit oktatás fenntartását nyitás esetén is.

Azt nem teheti meg, hogy jelenlétit tart ha zárva kell lenni az intézménynek, de azt SIMÁN megteheti hogy digit oktatásban marad helyi szinten, noha nyithatna.

Saját hatásköre.

Az tuti, hogy ápr 19-érettségi között sok iskola nem fog kinyitni még ha nyithatna akkor se

2021. ápr. 5. 12:55
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, itt nem csak a járvány befolyásolja a döntéseket...


Van egy a járványnál is jóval nagyobb hatalmú dolog, az pedig a gazdaság...


Gazdaság nélkül nincs élelem meg semmi sem...


Sajnos én emlékszem a 2008-as gazdasági világválságra, bár gyerek vtam, tisztán emlékszem milyen is a csóróság... mikor alig van pénzed és szívrohamot kapsz a boltokban ha meglátod az árakat...


Most is szinte már ugyanez a helyzet, eddig több olyan helyről tudtam ahova alig mentek az emberek dolgozni, olyan rossz munkahelyek, most meg már ezekre a helyekre is nagyon nehéz bejutni, mert minden más már megszűnt...


Ha a gazdasági adatok úgy kívánják akkor a világ kormányai kénytelenek lesznek nyitni, mert éhenhalnak az emberek...

2021. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

"az pedig a gazdaság..."


Hogy a középiskola nyitva van-e vagy sem annak NULLA gazdasági hatása van.

A 14-18 éves Pitikével már nem kell otthon ülni.

2021. ápr. 5. 12:57
 7/30 anonim ***** válasza:
9%
az orvosok hisztériáznak, de a kormányok lassan érzik, hogyha kiéheztetik a népüket, azok megeszik őket... én nem engedném még el a dolgot, európában már folynak harcok az életért.
2021. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%
Azért nem mondanám, hogy az iskolának nulla gazdasági hatása van... ha a gyerekek évekig nem tudnak iskolába járni, akkor lemaradnak, tovább kell iskolába járniuk, ergo nem termelnek, viszik a pénzt és kialakulhat szakember hiány is...
2021. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%
Hát sajnos nem a háziorvosod dönt, hanem olyan valaki, aki semmihez se ért, viszont lelkiismeretlen és arcátlan.
2021. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
remélem középiskolák nem nyitnak még
2021. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!