Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » C jogosítvány megszerzésének...

C jogosítvány megszerzésének mi a menete?

Figyelt kérdés
4-5 éve tettem le B kategoriát. Irdatlan huza-vona volt. Oktatás belvárosban, majd egy másik helyen az elsősegély oktatás, majd másik helyen a vizsga, bent a világ végén a kresz vizsga. Majd kivezényeltek egy oktatóhoz, aki egy igazi sárkány volt és nem is nagyon volt titkolva, hogy a dolgok azért haladnak lassan, hogy minnél több időt töltsek vezetéssel és minnél több pénzt tudjanak lehúzni az emberről és a végén legalább 2-3 szeresét fizeted meg a megbeszéltnek és még időben is lassan halad. Lehet, hogy nekem alakultak csak szerencsétlenül a dolgok, de ismerőseim is hasonló dolgokról számoltak be. Hogy működik a C kategoria? Mi a menete? Újra végig kell járni különbőző oktatásokat, vizsgákat? Hasonló rendszeren kell újra végig vergődnöm magam mint a B-nél?

2021. ápr. 17. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kresz,munkavédelem,szerkezettan, ez a három számítógépes vizsgán lesz a KAV vizsgaköszpontba ( nkh) utána lesz egy biztonságos ellenőrzés, üzemeltetés azaz BÜ ez szóbeli, vizsgabiztos előtt. Aztán rutin vizaga majd forgalmi vizsga. Én a c után az e meg a d jogsit együtt csináltam, munkavédelem e jogsinál nincs azon kívül minden van, busznál meg csak kresz van. Utána meg kell gki ami meg ilyen elvont szabály meg hasonló, igazaból az a legnehezebb az esettanulmány miatt.
2021. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsánat, tehát busznál kresz van bü meg rutin meg forgalmi. Nem akarok félrevezetni senkit, a "csak kresz van" kizárólag a számítógépesre értendő!! Elnézést.
2021. ápr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!