Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy teherautó...

Létezik olyan, hogy teherautó (C jogosítvány), vagy busz (E), vagy targonca jogosítvány megszerzésére támogatást lehet szerezni? (Akár EU-s)

Figyelt kérdés
Hiába kerestem eddig, nem találtam, pedig ma már mindenre van támogatás :) Munkanélküli vagyok, nem tudom megfinanszírozni magamnak...viszont ha meglenne bármelyik ezek közül, akkor meló is lenne.
2013. jún. 15. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

először is a busz az D kategória.

B kategóriád van? nemzetközizni furgonra arra is van munka, igaz a beled kihajtatják mert nincs tachográf.

Ha van B, akkor munkaügyön lehet próbálkozni, de akkor alá kell írnod általában 2 évet egy olyan céghez mint a waberer's, olvass utána kamionos fórumokon, több a rossz tapasztalat mint a jó.

A buszt meg szerintem felejts el, az önköltséges, talán akkor lenne esélyed, ha meglenne a C, de még úgy is kicsi.

Meg nem csak jogosítványból áll a dolog, kell GKI, ami megint 100ezren felül van, kell PÁV3 minimum, kell digit. sofőrkártya, és még mindig ott van a pakliban hogy nem megy, képtelen vagy elvezetni az autót, nem lebeszélni akarlak, de biztos ezt akarod? ls az ilyenek miatt hígul fel a szakma, mert aki igazán akarja, az megcsinálja önerőből, ő szeretettel fogja csinálni a szakmát, de aki úgy akarja mint te, az muszályból, és emiatt megy le a sofőrök színvonala, megbecsülése.

2013. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 15. 11:21
 3/3 anonim válasza:
szia ! a munkaügyi hivatalban szokott lenni TÁMOP-os képzés,legalabbis nalunk volt kb. 70 féle(nógrád megye) köztük volt C,C+E, stb. azokat nem néztem annyira,mert nem érdekelt.menj be a hivatalba és kérdezd meg.sok sikert !
2013. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!