Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van ötletetek ballagási...

Van ötletetek ballagási ajándékra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén "ballagok" középiskolából (most a jelenlegi extrém helyzetet ne vegyük figyelembe), és a szüleim mindenképpen szeretnének venni nekem valami ajándékot nagyobb összegben. Viszont nagyon tanácstalanok és azt kérték, hogy én válasszak valamit, amire szükségem van, így arra gondoltam, hogy valami olyasmit kérnék tőlük, ami időtálló és hosszú évekig kiszolgál az egyetemi éveim miatt. Természetesen számomra az is szempont, hogy ez az ajándék ne legyen túl drága, hiszen nincs pofám semmit sem kérni nagy összegben, vagy lehúzni őket, de megbántani sem szeretném őket azzal, hogy nem foglalkozom a témával.


Szóval ezt a hosszas bevezetőt röviden összefoglalva: Egyetemisták, tudnátok nekem valami olyan eszközt javasolni, ami nagyon hasznos egyetem alatt, időtálló és nem egy nagy összeg? Nagyon köszönöm!



2021. ápr. 17. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Én egy minőségi fejhallgatót kérnék. Jó persze ebből is van százezer forintos, de a közepes árkategóriájúak között is van szuper. Nekem koliban megváltás lett volna egy ilyen, ami kizárja a külső zajt tanulás közben, és online oktatás alatt is jó, bár reméljük te abból egyetemistaként már nem részesülsz.
2021. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egyetemre elengedhetetlen egy jó laptop. Persze ez már nagyobb összeg, viszont nagyon szükséges és az egész egyetemista léted alatt használod.

Ha kisebb dolgokban gondolkodunk: egy jobb asztalilámpa,vagy van aki nagyon filctoll guru (volt osztálytársam aki egy minőségi készletet kért drágább, de nem horror ár és sokáig elég), vagy ha semmi ötleted nincs mondd, hogy adjanak annyi pénzt amennyit gondolnak és ha valamire szükséged lesz megveszed magadnak.

2021. ápr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha a laptop túl drága lenne vagy van már jó géped, akkor egy tablet bluetoothos billentyűzettel jó lehetne. Tudod rajta nézni a pptket, jegyzetelni (akár tollal, akar billentyűzettel), és mégse kell egy nehezebb laptopot cipelned. Persze ez csak akkor jó ha olyan egyetemre mész ahol elég jegyzetelni, és nem programozni kell


Én amivel megszenvedtem az egyetem alatt az egy jobb hátizsák találása volt ami tetszett, volt laptop tartója, és a hatalmat sem tette tönkre. Ez sem a két fillér kategória általában. Ehhez mondjuk hozzátenném hogy a laptopom nem pillesúlyú, általában volt nálam pár füzet, kaja, innivaló és egy könyv csak úgy olvasni. És egy ilyen jobb hátizsák rövid utazáshoz is tök jól használható.

2021. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

ezeken kívül esetleg egy e book olvasót is kérhetnél.

Jobb a szemnek a mindenféle jegyzetet/ tankönyvet ezen olvansi, mint laptopon, tableten vagy telefonon. Plusz ha szeretsz olvasni akkor kényelmesebb, mint egy nagyobb könyvet magaddal hurcolni a laptop, kaja, egyéb cuccok mellett. (én jobban szeretem a rendes könyveket alapvetően, de sokszor lusta vagyok cipekedni)

2021. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!:)
2021. ápr. 18. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Én anno azt kértem, hogy állják a jogsi felét, a másik fele megvolt nyári melóból. Mondjuk most nem tudom mennyi a jogsi, csak azt, hogy jó drága.
2021. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
8%
Ebook olvasó, vagy mini laptop jegyzetelésre, esetleg szexbaba hogy levezesd a felgyülemlett stresszt. Egyetemistának lenni nem épp egyszerű, és főleg online oktatás alatt, mikor nem is találkozól senkivel egy ilyen baba tökéletes, időtálló és nagyon hasznos ajándék tud lenni szerintem
2021. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Ballagásra kérj egy karórát, belevésve a hátlapjába, hogy "Ballagásodra". Esetleg egy tollat, szintén felirattal. Ilyesmiket szokás adni.
2021. ápr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!