Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Lassan lesz a barátomnak a...

Lassan lesz a barátomnak a ballagása (Jun 16) fogalmam sincs, hogy mit vegyek neki, van ötletetek?

Figyelt kérdés
(1 éve vagyunk lassan együtt, és 15 éves) Szeret zenéket csinálni, fellépni szokott járni.

2017. ápr. 11. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ebben a helyzetben voltam én is kb 10 éve,amikor az első barátommal együtt voltam. Én egy szép virágcsokrot köttettem neki és lego kockákat tetettem bele (mert építőipari suliban végzett).

Szerintem ballagásra nem kellene nagy ajándékot venni, valami vicces virágcsokrot vagy valami jelképes.ajándékot (vagy írhatnál neki "ajándék" kártyákat. Pl: ez a kártya feljogosít egy egész délutáni sétára velem és a végén egy pizzára a vendégem vagy)

2017. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Senkinek nem vettem még soha semmit ballagasra vagy diplomaosztóra. Én se kaptam soha semmit szülőkön kívül.

Szerintem ez annyira nem szokás (nalunk legalábbis nem)

2017. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!