Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kijavított Érettségi feladatla...

Kijavított Érettségi feladatlap másolat hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavaly Érettségiztem és kijavított feladatlapok megtekintésekor lehetett volna élni a lehetőséggel, hogy lefénymásoltatni az egészet. Sajnos nem éltem vele. Van így utólag erre lehetőség?

Trollok és hülyéskedők kíméljenek!



#másolat #érettségi #Érettségimásolatutólag
2021. ápr. 20. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Le lehet fénymásoltatni? Pont a napokban gondolkodtam egy kérdés kiírásáról hogy lehet e :D


/bocsi, a kérdésre nem tudok válaszolni, most fogok érettségizni/

2021. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az érettségi feladatok javításához a megtekintést követő 5 napon (de lehet, hogy három) belül lehet észrevételt tenni. Ezen időponton túl már semmit se tehetsz.a A megtekintésen lehetett másolatot készíteni utána már nem lehet.
2021. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én annyit tudok, hogy miután minden lezajlott pár évig még meg kell őrizni a feladatlapokat, így biztos megvan, tehát lehetőség van rá. Ez irányban viszont az iskoládban érdeklődj elsősorban. Viszont szerintem nem vesztesz vele semmit ha nem fénymásoltathatod le, hisz fellebbezni már nem lehet.
2021. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Nem fellebbezni szeretnék, hanem töriből a megírt esszéket lefénymásoltatni, mert nagyon jól sikerültek :)
2021. ápr. 20. 12:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden esetre, gondolom, hogy az Oktatási Hivatalnak kell írni. Ha jól gondolom.
2021. ápr. 21. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:

És ha csak csinálsz egy fotót a telefonoddal?

Az sokkal gyorsabb.

2021. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tavaly Érettségiztem :) Akkor sajnos nem csináltam másolatot
2021. máj. 2. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!