Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sürgős! Mi a teendő ha Újra...

Sürgős! Mi a teendő ha Újra jelentkezek érettségire, már nem vagyok tanulói jogviszonyban viszont nincs meg az érettségim?

Figyelt kérdés
Odáig jutottam hogy a volt gimnáziumban tartanak egy törzslapot ami hitelesíti az érettségi bizit, az alapján adhatnak ki másolatot, de ha előrehozottat tettem valamiből (angol) akkor az egy külön lapon van amit korábban megkapok, ez elvileg független a törzslaptól de ez sincs meg és az előrehozottat is érvényesíteni kell valamivel, mivel egy nyelvből kötelező érettségizni szóval az is az érettségi bizi része.

2013. szept. 4. 19:05
 1/1 A kérdező kommentje:

Egoldódtak a dolgok, ha valakinek baja lenne ebből, nem baj ha elveszett barmi mert MINDENNEK benne kelllennie a törzslapban ami alapján ki lehet állítani egy másolatot de az már pénzbe kerül.

Esetemben csak osszeragadt ket lap es nem talaltam :D

2013. szept. 5. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!