Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok esetleg olyan diákmun...

Tudnátok esetleg olyan diákmunkát ajánlani?

Figyelt kérdés

Nem tudok hogy hol és milyen diákmunkák vannak lányoknak.

Tudnátok ilyen lány diákmunkákat ajánlani?



2021. ápr. 21. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Melodiaknal nezelodj
2021. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz? Milyen munkát szeretnél végezni? Hány órában tudnál dolgozni egy héten? Mihez értesz, vagy ha semmihez, mi vagy hajlandó elvégezni?


Sokféle diákmunka létezik, az árufeltöltőtől, mekis krumplisütögetőtől az irodai munkákig, nyilván a felelősség és a fizetés is eltérő.


Első körben talán diákszövetkezeten a legegyszerűbb, mert ők intéznek neked mindent, de közvetlenül is megkereshetsz helyeket, pl Burger King, McDonalds, ruházati üzletek, Tesco.

2021. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 21. 16:32
 4/5 anonim válasza:
100%
Fürge Diákhoz ne menj, ennyi amit tudnod kell. Atlast például tudom ajánlani
2021. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Minddiákot énis tudom ajánlani. Nem nagyon vannak olyan nagyon komolyan lányoknak diákmunkák, max ha kemény fizikai, azt szokták fiúknak ajánlani. Viszont énis voltam már 50 kilós lányként raktárban úgy, hogy semmilyen nehezet nem kellett emelnem, mert azt a fiúk csinálták.

Úgyhogy csak válaszd azt ami neked szimpatikus, amire ráérsz és tudsz időt teljesíteni, meg ami fizetésben is tetszik :)

2021. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!