Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, azzal a...

Mit lehet tenni, azzal a tanárral akinek rögeszmélye, h megbugtasson?

Figyelt kérdés

Mindig rosszabb jegyet ír, be mint amit megérdemlek. Egy oszi társamtól kapom a dolgozat megoldását és míg az ővé 5-ös az enyém 1-2 es. 2-3 elírás különbséggel.

Tavaly volt olyan diák akit 2-es buktattak meg, mert nem volt meg a tudása.

És még 1,75 re sem adja meg a 2-est hol ott az kötelező középiskolába is.


2021. ápr. 22. 11:59
1 2
 1/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak elírásról van szó, akkor gyűjts fotókat az osztálytársad és a te dolgozatodról, és azzal menj panaszra.
2021. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És ha neki van igaza, mert ő így gondolta h 1-2 hiba már 1 ljegy levonás. Idk.

Azt mondta h ha a fele nem jó akkor az 1-es. Ez így igazságos?🤔

2021. ápr. 22. 12:08
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Helyesírásból? Igaza van!
2021. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem abból 😑 írtam középiskola.

És helyesírás óra alsóban van. Lehet nekem a helyesírásom rossz, de lehet érteni mit akarok kifejezni. Viszont neked a logikáddal van gond. Na és az a emberek nem gondolat olvasók, h bele lássanak a fejedbe megtudni mit is akarsz, h értetted ezt és ezt. 🙄

2021. ápr. 22. 12:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha jól értem, arról van szó, hogy bemásolod egy osztálytársad megoldását, mikozben fogalmad sincs a válaszról.

"És még 1,75 re sem adja meg a 2-est hol ott az kötelező középiskolába is." - meg a közoktatásra vonatkozó jogszabályokról se... 1,99-re nem kötelező kettest adni, ebbe nem szólhat bele senki a tanáron kívül. Sőt 2,33-ra is adhat egyest, de ekkor már a tantestület felülbírálhatja a jegyet.


Szóval egy-egy apró elírás elég lehet ahhoz, hogy pont az értelme vesszen el az egésznek - de aki eleve nem érti, annek ez nem tűnik fel...


Javaslatom, hogy tényleg igazságos jegyet akarj magadnak, azaz a tényleges tudásodat fejleszd, ne bemásolt megoldásoktól várd a jó jegyet.

2021. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért másolom, mert hiába 2 éve folyamatosan tanulom ezt a tantárgyat, minden lehetséges cuccot kipróbátam már, de el felejtem az egészet. Hagyok szüneteket, ismétlem a dolgokat és egyszerűen nem tudom megtanulni. Írtó nagy szükségem lenne rá ezt tudom éppen ezért is tanulom és érdekel úgy ahogy. Jövőre vissza kérem a felmentésemet, de addig is szeretnék át menni vhogy.
2021. ápr. 22. 12:35
 7/13 anonymousreview60 ***** válasza:
Mi ez a tantárgy? Ha ennyire nem megy, miért akarsz olyan pályára menni, ahol alapkövetelmény (ti. akkor azt a pályát sem tudod majd teljesíteni)? Miért nem vizsgáltattad meg magadat, hogy nincs-e idegrendszeri oka annak, hogy nem megy a dolog? Miért nem vettél igénybe korrepetitort?
2021. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Volt. Csak ahogy középiskolába jöttem elvették vagy idk mi lett vele.

És majd kérném vissza.

Egyébként angol a tantárgy. Ez a kötelezőkbe van, nem olyan szakra mentem amihez feltétlenül kell.

2021. ápr. 22. 13:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Írd le a kérdésedet szótár nélkül angolul is és akkor meglátjuk a tanárnak vagy neked van igaza! ;)
2021. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Melyik az a gyerek aki nem puskázza végig az évet? 😆

Az orvosi meg a hasonló egyetemistákon kívül.

Meg persze akinek írtó jó a memóriája. 🥴

2021. ápr. 24. 16:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!