Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnék a szakdolgozatom...

Hol tudnék a szakdolgozatom kérdőívéhez kitöltőket találni?

Figyelt kérdés
Budapest agglomerációjából kéne találnom még 30-40 kitöltőt, lehetőleg olyat aki kerékpározik, a facebookot próbáltam, és egy-két csoportot is, de sajnos így is kevés. Ha esetleg valakinek van 5-10 perce szívesen át is küldöm, nagyon hálás lennék érte.
2021. ápr. 24. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a középiskoládnak nincs nyilvános facebook csoportja? Nálunk oda szokták megosztani, van 3000+ tag, én ha látok valamit és célcsoport vagyok akkor mindig kitöltöm, mert tudom hogy ha én fogok szakdogát írni akkor nekem is szükségem lesz másokra.


Ha gondolod én szívesen kitöltöm.

2021. ápr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, ez főiskolai képzés, távoktatásban, nem igazán van külön csoportunk. Itt a link, erről lenne szó: [link]


Köszi!

2021. ápr. 25. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de én a régi középiskoládra gondoltam :)
2021. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
S. Oszkár egyetemista csoportja
2021. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!