Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha készítek egy informatikai...

Ha készítek egy informatikai szakdolgozatot, az teljes egészében az egyetem tulajdona, amit aztán nem használhatok fel üzleti célokra sajátomként?

Figyelt kérdés
Támadt egy remek webalkalmazás ötletem, amit szeretnék szakdolgozatként elkészíteni. Viszont látom benne a potenciált, hogy használhatnám később üzleti célokra is. Így felmerül a kérdés, hogy ezt megtehetem-e, vagy az már teljes egészében az egyetem tulajdona lesz, és nekem valami másat kell kitalálnom? Aki volt már hasonló helyzetben esetleg, annak várom szíves válaszát :)
2021. ápr. 23. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyetem szabályzatát kellene elolvasnod, nem ilyen-olyan véleményekre adni....
2021. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pl.....


[link]

2021. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

... vagy itt a pécsi egyetem vonatkozó szabályzata...


[link]

2021. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!