Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dániai egyetemre milyen...

Dániai egyetemre milyen "előzetes eredménnyel" lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

Az oktatás ingyenes, tandíj nincsen, csak regisztrációs díj. Ezen kívül nézik az előzetes eredményeket és a nyelvismeretet.


Egy sima érettségivel (se egyetem, se OKJ) belehet kerülni? Ennek milyen eredményűnek kell lennie? Nyilván ezen kívül fontos a nyelvtudás és a motivációs levél, de sz érettséginek mennyire kell kiválónak lennie?



2021. ápr. 24. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Nekem barátnőm ment ki, neki azért jól mentek az érettségik, nem szeretett volna hármasokkal beállítani, törekedett a legjobbra.

Szerintem neked is ezt kellene, képességeidből hozdd ki a legtöbbet, ha ez 4.7 akkor annyi, ha 5.0 akkor pedig annyi.

Arra viszont készülj fel, hogy lakhatás és hazautazás se olyan olcsó, nem tudom mekkora lábon éltél itthon, de ott ajánlatosabb kicsit kisebben.

2021. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon függenek az adott egyetemtől és szaktol is a felveteli követelmények. Érdemes megnézni a releváns egyetemek oldalain a hiteles infókat.
2021. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!