Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szeretnék könyvtáros lenni...

Ha szeretnék könyvtáros lenni egy egyetemen, milyen végzettség kell hozzá?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

1,2 húzzatok aludni mert úgy látom csak kötekedni tudtok


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..

2021. ápr. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

#6: Igazad van, valóban van nyolc általánosom. Után egy érettségi és egy diploma is, de mindegy.

De akkor megkérdezem: Ha feltenném azt a kérdést, hogy cukrász szeretnék lenni, mit tanuljak, te mit válaszolál? Azt, hogy cukrász? Ismét leírom, annyira hülye kérdés, hogy nem tudunk rá értelmesen válaszolni.

Egyébként nem én kezdtem a "fröcsögést", a kretén 3-as (aki szerintem te vagy, de mindegy) küldött el mindenkit innen, gondolom az nem probléma...

2021. ápr. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell lenézi a másikat csak mert feltett egy kérdést amire a választ nem tudja, ti meg igen?

Ahelyett hogy itt írogattok már leírhattátok volna neki a szükséges végzettséget.

2021. ápr. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Messziről jött ember azt mond amit akar. Inkább ne írtad volna oda azt a diplomát....


"6: Igazad van, valóban van nyolc általánosom. Után egy érettségi és egy diploma is, de mindegy"

2021. ápr. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Jó, akkor én szeretném megkérdezni az itt jelen levőktől, hogy mennyi 2+3. De van még vagy 100 hasonló kérdésem, szívesen felteszem az összeset, amíg nem kaptok agyfaszt.
2021. ápr. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
99%
Könyvtáros-informatikus szakot el kell végezned az egyetemen
2021. ápr. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Informatikus könyvtáros igen.
2021. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes/kedves válaszokat! :)
2021. ápr. 26. 17:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetemfüggő, de általában kérnek könyvtárinformatikus MA-t. (Tehát nem mindenhol elég az alapszak.)
2021. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!