Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha holnaptól nagyon belehúzok,...

Ha holnaptól nagyon belehúzok, akkor még fél tudok készülni közép töri érettségire?

Figyelt kérdés

Nyilván van egy tudásom, oda figyeltem órákon, csak rosszul osztottam be az időm, ezért törire nemigen maradt.


4es a cél egyébként.

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. ápr. 26. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Az érettségi arról szól, hogy óráról órára tanulsz.
2021. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Fel tudsz ha tanultál korábban. Ha a négy évet végig tanultad akkor ez most csak egy ismétlés lesz neked. Közép szinten nem nehéz a töri, van még időd rá, csak nyilván nem olyan részletesen, de ahogy említettem közép szinten nem is kell annyira részletesen.
2021. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én anno 10-15 óra tanulással írtam ötös érettségit töriből, úgyhogy könnyen teljesíthető.
2021. ápr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Én semmit nem készültem és nem is tervezem.


3-as a cél. Próbaérettségim is annyi lett viszont akkor véletlenül a tanár emelt szintes feladatsort töltetett ki szóval ez alapján a 4-es is meglesz.

2021. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
18%
Mivel az első részben csak a forrásos feladatok vannak, ahhoz nem kell tudás. Az esszékhez kell némi tudás, de minden tudás nélkül 4-re meg lehet írni, ha jó vagy szövegértésből.
2021. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Én a forrásosban rontottam sokat, mert nem volt meg az alapműveltségem, egy képről nem tudtam, hogy melyik vár, és ilyesmik...

Az esszékre fel lehet készülni, csak tanulás közben folyamatosan használd az atlaszod, mert az nálad lehet a vizsgán. Így eszedbe juthat pár dolog csupán arról, hogy egy szám kékkel van írva, stb.

Én a töri érettségi napjáig tanultam rá.

2021. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Én egész gimiben kettessel bugdácsolgattam végig, az írásbelire annyit készültem összesen, hogy két próbaerettsegit kitoltottunk órán. Mégis megirtam négyesre. Szövegértés és alapmuveltseg az egész, az esszeknel is elég ha minimális fogalmad van a dolgokrol. A 4-es egyébként 60%tol van ha jól tudom, az semmi, gyakorlatilag kicsivel több mint a felét kell jól megirnod. Úgyhogy hajrá, ha a főbb témakoroket átolvasgatod (írásbeli tételeid pl tökéletesek szerintem erre a célra, vagy akár a négy év tankönyveibol a fontos, nagy anyagreszek) akkor simán meglesz az ötös is.
2021. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 3as lett úgy hogy síkhülye vagyok hozzá. Meg sajnos nem is érdekelt. Ha amúgy szereted meg van eszed hozzá szerintem simán. Barátom is ilyen és neki lett egy erős 4ese ugy hogy nem tanult pluszban
2021. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazatok volt!

Szerintem erős 4es lesz.

2021. máj. 5. 15:29
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az volt amire nem lehetett felkészülni


Kompetencia alapú

2021. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!