Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi felvételibe...

Az egyetemi felvételibe mennyire számít bele a középiskolás bizonyítvány?

Figyelt kérdés
Mivel még senki nem világosított fel pontosan erről, arra lennék kiváncsi, hogy az egyetemi felvételi során hogyan számolják a pontokat. Átlagolják a 11. és 12. évvégi bizonyítvány jegyeit? A 11. évvégi jegy nagyon sokat számít? Nem voltam toppon ebben az évben a távoktatás miatt, valószínűleg 3,8-as átlagom lesz, ha még sikerül javítanom akkor maximum 4-es. Mennyire veszik ezt figyelembe ha a 12.-es bizonyítványom és az érettségim is nagyon jól sikerül? Marketing szakra gondolok, ha ez is számít valamit. Ott nem tudom mennyire veszik ezt figyelembe. Köszönöm a segítséget!

2021. ápr. 28. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan a bizonyítványod átlagát veszik figyelembe, hanem bizonyos tárgyak jegyeit. Matek, töri, magyar, egy nyelv ès egy termtud.
2021. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Itt szépen leírja a felvi:

[link]

2021. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

“NEM LINKRE VOLT KÍVÁNCSI HANEM VÁLASZRA!! SZÉGYELLD MAGAD!! ÉS MÉG VAN KÉPED VÁLASZOLNI??? TILTOM AZ ÜZENETFOGADÁST TŐLED ÚGY VÁLASZOLJ LEGKÖZEBB!!!”


Kedves Nick, válaszoltam, ott van az első hozzászólásban. A linkkel csak kiegészítettem.


De ettől még neked nem kell továbbtanuláson gondolkodni. Időpocsékolás lenne.

2021. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
100 pontot jelent, ha nem duplázol.
2021. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!