Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek mennyire rosz hogy...

Kinek mennyire rosz hogy holnap csak online lehet a Ballagás? Nekem nagyon. Ki mit szeretett volna ezen a napon?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk lesz egy hosszú osztályfőnöki óra holnap, viszont az igazgató beígérte, hogy június 24-én, az évzárón megtartja rendhagyó formában a ballagást, és bár akkor már túl leszünk az érettségin, de mivel a szalagavatónk is elmaradt, ezért egy ünnepélyes lezárásunk lesz.


Egyébként engem megvisel, nem érzem úgy, hogy vége lenne ennek az egésznek és még fel sem fogtam, hogy ma volt az utolsó magyar és történelem órám, amit soha többé nem fogok tanulni, mert nem ilyen irányba megyek tovább.


Mivel nyolcosztályos gimnáziumba járok, így 8. végén sem volt ballagásom, ez is besegít abban, hogy júniusban nekünk meg fogják tartani ha törik ha szakad.

2021. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még az sem lesz. :D
2021. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk sem lesz online ballagás. Azt ígérték,hogy nyár elején valamikor szerveznek valamit, de még semmit nem tudnak,tudunk erről.
2021. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!