Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket is látott már a...

Titeket is látott már a matektanárotok sírni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ijj, de hanyszor :DDDD
2021. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 palfydanka ***** válasza:
100%

Oooo, persze :D

Nagyonnagyon sokat készültem dogára, napok óta, és nagyon rosszul sikerült, már doga írás közben majdnem elsírtam magam, és amikor odaadtam, megkérdezte, hogy "tényleg ilyen rossz lett?" na az volt az utolsó csepp, elbőgtem magam, de szerencsére egy másik osztálytársam is, így legalább nem egyedül sírtam :D

2021. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem. De nem is volt bajom a matekkal.
2021. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Engem még nem, de valószínű már nem is fog. 😅

Ha végigmegyek a tanáraimon, a következő tapasztalataim vannak:

-alsós ofőmnél jó voltam matekból, semmi okom nem lett volna sírni

-felsőben egy erős 4-es átlagom volt, de a tanár kivételezett velem. Volt, hogy egyértelműen 3-ast vagy 4-est kellett volna kapnom, de eggyel jobb jegyet adott, de a padtársamnak, más osztálytársaimnak nem adta meg a jobb jegyet ugyanannyi pontra így a "hány pontod lett?" és a "nézzétek meg a ponthatárt, jól adtam-e össze!" mindig kínos volt, mindig jeleztem neki, hogy ne csinálja velem ezt, mégis ezt tette🤷‍♀️

-9-10.-ben a tanárom utált engem, egy zajfóbiás p/c$a volt, aki akkor is pisszegte az osztályt, ha senki nem beszélt. Megmondta anyámnak, hogy, ha már valami csoda folytán felvettek ide (város 2.-4.legjobb gimije) ilyen gyenge képességekkel, akkor fizessen már nekem egy magántanárt, mert ő nem ér rá hülyéknek magyarázni. Aztán 10. végén meg akart buktatni(ekkor sírtam hazafelé menet gyalog egy barátnőmnek, majd a buszon is, szemben egy random osztálytársammal😫), de végül mégis átengedett (gondolom nem akart tovább tanítani😂)

-nyáron ettől függetlenül járni kezdtem egy matektanárhoz, ő majdnem látott sírni. Volt, hogy rossz napom volt, mikor mentem hozzá, olyan is, hogy neki nem volt sok türelme magyarázni és kiabált velem, mikor nem értettem a dolgokat. Ilyenkor majdnem megtörtem, de nem sírtam. Később elmondtam neki ezt, aztán mondta, hogy igyekszik nem ilyet kiváltanI senkiből, de örül, hogy nem sírtam, mert nem szereti a sírós embereket. 😅

-a 11-12.-es matektanárom cuki. Tudja, hogy nem én vagyok az osztály esze, mégis gyakran megdicsért, mindig biztatott, felhívta a hibáimra a figyelmet meg gyakran magyarázott el dolgokat, amiket nem értettünk és sosem kapta fel különösebben a vizet, ha valamit elrontottunk. A legnagyobb idegességében is legfeljebb olyan volt, mint a köcsög matektanárom akkor, mikor még nem írt nála senki 2-es dolgozatot.😂

Most érettségizem, úgyhogy ez az utolsó évem itt. Egyetemen lesz majd matek, lehet ott majd látnak sírni 😅

2021. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem. Az alsós tanítóm nem számolom, mert ő tanító, és nem tanár volt, de egyébként sírni lehet ő se látott.


Felsőben nem volt ilyen.


Gimiben történt egyszer hogy nagyon rámjött, már kezdett könnyes lenni a szemem, de visszatartottam. Szerintem észrevette egyébként, mert éppen jeleztem neki hogy végül nem tudtam felkészülni a dolgozatra a temetés miatt. Előző nap nem is voltam iskolában emiatt egyébként, tudott róla már előtte hogy meghalt a mamám és a temetés miatt nem mentem előtte való nap.

2021. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!