Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok zh-t írni oltás miatt?

Nem tudok zh-t írni oltás miatt?

Figyelt kérdés

Pontosan az egyik zh időpontjára hívtak be oltásra 2 hét múlvára.

Ilyenkor mi van? Megbuktatnak,mert az oltás miatt nem tudom megírni?

A tematikában azt írja,hogy nem pótólható a th csak nagyon nyomós indok esetében.



2021. máj. 2. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a vizsgáztatót/tárgyfelelőst, csak ő fog tudni érdemben válaszolni a kérdésedre.
2021. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Holnap írok nekik.

Egyébként van valami igazolás,tudnak adni valami igazolást,hogy behívtak oktásra?

Ha esetleg nem hiszik el.

Mivel engem a háziorvos telefonon felhívott és ennyi. Postán sem kaptam semmit.

2021. máj. 2. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

1. Nincs olyan, hogy valami nem pótolható. Kötelesek pótlási lehetőséget biztosítani minden tárgyból.


2. A nyomós indok csak nyelvi trükközés a szabályzatban, hogy ne adjanak be kérelmet minden mondvacsinált hülyeséggel. Ha értelmesen megindokolod, akkor el kell fogadniuk. Ha elutasítják, akkor tessék bemenni asztalt döntögetni és kérd meg, hogy mutassák be hol van definiálva, hogy mi számít nyomós indoknak és mi nem (nem tudnak ilyet mutatni). Biztos, hogy ezután már elfogadják.

2021. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én pont ugyan ebben a helyzetben vagyok. Csak én a 2 oltást fogom kapni holnap pont a ZH időpontjában. Amúgy, az első oltás után fogsz kapni egy papírt és lehet is kérni egyfajta igazolást, hogy oltáson voltál, amivel igazolhatod magad.
2021. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Majd az oltás után kérek akkor.

Előtte nem adnak semmit?

És utolsó neked megengedték,hogy máskor írd?

2021. máj. 2. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

#4 vagyok. Igen, 1 héttel később írom meg óra közben, de ezt még megkell a tanárral beszélnem, mert mondta, hogy egyeztessünk hétvége felé.


Ott a helyszínen fognak adni papírt, azt elég ha lefotózod és elküldöd a tanárodnak. (az én tanárom így kérte)

2021. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!