Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A novella értelmezéses piszkoz...

A novella értelmezéses piszkozati lapot nem lett áthúzva, lesz belőle hátrányom?

Figyelt kérdés
Az első felénél minden rendben volt, ott át lett húzva és rá is írtam, hogy piszkozat. A dolgozat elején is, a másiknál is megtettem mindent, kivéve az áthúzást. Beadott tisztázatim nincsen, csak a 2 db piszkozat. És ami nem lett áthúzva 2 oldal vázlat volt a fogalmazáshoz. Se mondatok se semmi... Ebből lehet nekem hátrányom?
2021. máj. 3. 16:20
 1/2 anonim válasza:
Nem hiszem, alapból a tanárnak ellenőriznie kellett volna hogy minden rendben van-e át vannak-e húzva a lapok stb. Nem feltétlen a te hibád
2021. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A piszkozati lapokat nem veszik figyelembe, az áthúzás csak téged véd, hogy leadás után nem került pluszban vagy mínuszban oda információ. (Ha esetleg gyanú merülne fel ezzel kapcsolatban).
2021. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!