Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket milyen vitt pontokkal...

Titeket milyen vitt pontokkal vettek fel az adott szakotokra?

Figyelt kérdés

Aki mérnökire-re ment annak milyen volt matek/fizika/info stb?

Aki orvosi ott a biosz/kemia/fizika?

Stb stb.

Mérnökire készültem a matek volt a nagy remenysegem de elegge elszurtam a kozepszintut (szerintem csak negyes lesz) es neg a kemia emelt a masik de az meg alapbol jo nehez.

Nektek anno milyen lett?



2021. máj. 5. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

456 pontom volt. TTK-s szak, szóval olyan bő 170 ponttal lőttem túl a ponthatárt.

Matekból emelteztem, nem lett olyan jó, de azért több mint 80%

2021. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na wow gratulálok :)
2021. máj. 6. 09:08
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem emlékszem pontosan, de olyan 360 körül, 80%+-os e.kémiával TTK-ra.
2021. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Emelt 93% matekkal+ közép 81% fizikával jöttem gépészmérnökire, 453 ponttal.
2021. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy matek közép nem sikerült 90+ osra akkor én nem nagyon ragaszkodnék a mérnöki szakokhoz.(finoman szólva)
2021. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
456, bár én közgazdásznak tanulok, szóval nem tudom így mennyire mérvadó számodra. 🙂
2021. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%
#5 az tényleg gond lehet, de lehet, hogy csak izgult.
2021. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Van olyan hülye aki tényleg azt gondolja, hogy csak abból lesz mérnök aki 90%+-os matekérettségivel ment egyetemre? :D

Látszik egyetemre takarítani sem jártatok.

2021. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A próba érettségieim mind 96-97-98%osak lettek (nem voltam matekfaktos, nálunk sokan faktosok voltak és utána azzal menőznek, hogy 95%lett a közép matek)

Nagyon idegesi is vagyok miatta, mert nem volt nehéz az idei matek (németet írtam).

Nagyon is sajnálom, mert simán lehetett volna jobb is, csak pár dolgot benéztem.)

2021. máj. 6. 19:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Angol szakra 120-ból 113 volt az elért pontszámom a központi felvételi alapján (amire 112 pontot kaptam), plusz az az 1, azaz egy pont, amit a német (egyébként szakmai nyelvi anyaggal bővített) középfokú komplex nyelvvizsgáért adtak, vagyis nem a vitt pontszámaim alapján vettek fel, hanem annak alapján, amit angolból tudtam (112 volt a ponthatár, tehát ha nem lett volna meg a német nyelvvizsgám, akkor is épp felvettek volna). Ez olyan, mintha 94%-ot érnék el ma az emelt szintűn. És olyan, mintha ma 93% kellene ahhoz, hogy valakit felvegyenek anglisztikára... Ehhez képest hány százaléktól vesznek fel ma oda valakit?...
2021. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!