Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment a mai emelt angol...

Hogy ment a mai emelt angol erettsegi?

Figyelt kérdés

Szerinted milyenre sikerult?


Szerintem konnyebb volt az elozo evekhez kepest.



2021. máj. 6. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Rosszul...
2021. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Meselj, mi tortent?
2021. máj. 6. 15:38
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Emeltet írtam

Sztem a reading könnyebb volt az előző évekhez képest, de a grammar 2. és 3. feladatai megizzasztottak. Főleg a vízeséses.

A listening task 2. a pasi hangja miatt számomra nehezebben volt érthető, a másik kettő elmegy.

2021. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem ami kicsit nehez volt az a halott szovegertes 3. resze. Nekem egy kicsit gyors volt igy mar nem tudtam atnezni hogy mindegyikre jot irtam, de a tobbivel nem volt gond.
2021. máj. 6. 15:52
 5/19 A kérdező kommentje:
Hallott
2021. máj. 6. 15:53
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Ma írtam én is az emelt angolt.

Nekem is a listening harmadik része volt a problémás, nagyon gyorsan kellett beírni a dolgokat, szerintem lesz amit ott elrontottam.

Az esszétémák szerintem jók voltak, és könnyen lehetett róluk írni, talán a másodiknál kellett kicsit agyalni, hogy meglegyen a 200-250 szó.

Az első két részben is könnyen értelmezhetőek voltak a szövegek, az internet nélkül maradt falu története volt talán a legnehezebb nekem.

Összességében nem volt ez rossz szerintem, főleg annak aki begyakorolta a típusfeladatokat.

2021. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Mi volt a nyelvtani részben?

És mik voltak az esszétémák?

2021. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]

Itt tudod megnézni a feladatlapokat

2021. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A grammar nekem is problémás volt. Meg az utolsó listening.
2021. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Reading rész nagyon jól ment, hibátlan, max 1-2 hibát tudok elképzelni.

A Grammarben volt 5-6 dolog, amivel kapcsolatban bizonytalan voltam, de nem volt vészes. Nekem ott ez az "egészítsd ki a szó helyes formájával a szöveget" feladat volt, ami kevésbé tetszett.

A Listening 1. feladatánál az utolsó 2-3 kérdésben kicsit bizonytalan voltam, a 2.-ban 1 hibám van, ha minden igaz (utólag megbeszéltem valakivel, mit írtunk), a 3. viszont szörnyű volt, kb a felét nem értettem rendesen és nem bár mindenhova írtam dolgokat, de sok hibám van. Már annál a "tudja tököm system" résznél bajom volt, hogy 2 vonalra 3 szót hallottam és itt úgy felidegeltem magam... pedig az még nagyon az elején volt, meglehet, ezért nem ment utána már a vége se😔

A Writing témái jók voltak, az egyetlen bajom az volt, hogy nem tudtam, hogy álnéven kell írni, így mikor erre rájöttem, a piszkozati lapon és a rendes érettségi egyik esszéjén is ki kellett satíroznom elég erősen, úgyhogy van egy absztrakt kék paca az e-mailem alján, majd alatta egy aláírás😅

Szóval szerintem ilyen 90% körül lehet, 85-95-ös tartományban. Amúgy full jó lenne és tök elégedett lennék magammal a 3. hallgatás nélkül🙃, de legalább a zene jó volt🎵🎶, csak aztán rájöttem, lehet nem 9 diáktársam és 2 tanár előtt kéne táncolnom rájuk, de mindig túlmozogtam sajnos😅, de legalább jót szórakozott rajtam a felügyelő ✌️

2021. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!